• Бровари, вул.Броварської сотні(Чкалова), 3
  • (50) 766 07 77
  • (50) 443 29 57

Теплі алюмінієві двері

Теплі вхідні алюмінієві двері

Маючи намір зробити житловий простір, затишним і прогресивним, ви повинні знати, що правильний вибір алюмінієвих дверей - важливіше рішення. Довговічність і надійність виробів з алюмінієвого профілю дає можливість використовувати їх у всіх житлових і офісних приміщень.

Основні характеристики

Алюмінієві двері діляться на дві категорії - теплі й холодні. І в залежності від того, куди ви хочете встановити двері, залежить якими вони мають бути. "Теплі" двері від "холодних" відрізняються наявністю терморазриву (поліамідна вставка), яка розділяє зовнішній і внутрішній контур двері, перешкоджаючи проникненню холоду, робить глибину профілю товщі.

Терморозрив (поліамідна вставка) - це свого роду сендвіч з трьома складовими:

  • - зовнішня частина дверей,
  • - утеплювальний шар,
  • - внутрішня частина двері.

Теплі двері найоптимальніше рішення для установки вхідних дверей. Саме тришаровість терморазриву нівелює різницю температур всередині й зовні приміщення, усуває можливість утворення конденсату й обмерзання, запобігає проникнення холодного повітря всередину приміщення.

Перевага теплих дверей

Продумані, теплі алюмінієві двері, мають ряд технічних властивостей, завдяки яким вони можуть задовольняти побажання своїх власників.

Витримує температуру до -35 градусів. Ізоляційний матеріал по всій площі, дозволяє зберегти тепло в приміщенні в зимову пору року, а в літній період спеку.

Завдяки тому, що двері витримують низьку температуру взимку і не промерзають, витрати на опалення значно знижуються.

Завдяки хімічним властивостям алюмінію, з якого виготовляються двері, вони стійкі до впливу ультрафіолету, кислот і масел. А саме головне, що зберігають привабливий вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Алюмінієві двері виготовляються з високолегованої холодновальцьований сталі, що дозволяє не турбуватися про безпеку житла.

Заповнення алюмінієвих дверей

Велике значення має склопакет, який встановлений у дверях. Склопакети поділяються на багато типів: різнокамерні, багатофункціональні, енергоощадні.

Вони візуально розширюють простір і роблять кімнату світліше, затишніше і сучасніше. Скло може бути в матовому або глянсовому варіанті, з відтінком або без, рельєфом або без нього. Дуже ефектно виглядає дзеркальна поверхня.

#

Є запитання?

Конструкції дверей

Перше, на що необхідно звернути увагу - це вибір конструкції двері. А їх існує багато типів, адже прогрес не стоїть на місці. Для вирішення різних завдань ми пропонуємо ознайомитися з типами відкривання дверей:

1. Розстібний вид відкривання. Це звичний механізм відкривання в одну сторону від себе або на себе. Дверне полотно монтується за допомогою кріпильних елементів на бічні петлі. Це не завжди буває зручно, є ряд обмежень - це менше можливостей використання простору і менше можливостей облаштувати невеликі приміщення.

2. Розсувні двері. Кріпиться або до стелі або збоку за спеціальним направленим профілем (рейок). Не потрібно простору для відкривання, її досить просто відсунути в сторону. Дає широкі можливості облаштування невеликих площ. Єдиний нюанс - має бути місце, куди двері від'їжджає. Це приблизно стільки, скільки розмір дверного полотна.

3. Маятникова система. Відкривається і закривається в будь-яку сторону, як у внутрішню, так і в зовнішню сторону.

Наша допомога при виборі дверей

Якщо Ви прийняли рішення про покупку нових дверей, наша професійна команда надасть допомогу:

  • - з підбором двері оптимальної по виконуванню функцій та дизайну, яка ідеально підійде до інтер'єру;
  • - запропонуємо відповідний варіант у вартісному вираженні;
  • - підшукаємо варіант в колірному дизайні;
  • - погодимо всі деталі фурнітури.

Ми постійно моніторимо нашу електронну скриньку для того, щоб замовники легко могли вибрати товар, форму оплати та оформити заявку. Настійно рекомендуємо звернути увагу на асортимент і підібрати необхідну модель.

Ми зможемо здійснити найбільш суперечливі й відважні фантазії.