• Бровари, вул.Броварської сотні(Чкалова), 3
  • (50) 766 07 77
  • (50) 443 29 57

Алюмінієві двері в під'їзд

Сучасні технології дозволяють удосконалити проєкти житлової будови. "Ноу-хау" - вхідні алюмінієві двері в під'їзд, які все більше знаходять своє застосування. Відмінна міцність та зносостійкість, такі властивості алюмінієвих дверей в під'їзд робить їх відмінним вибором для сучасних користувачів. Структура конструкції має велику перевагу в порівнянні з традиційними залізними виробами.

Чому нас обирають

Переваги, характерні для всієї лінійки наших алюмінієвих дверей

#

Якість

Перевірена якість

#

Досвід

16 рокуів досвіду

#

Команда

Найкраща команда

#

Ціна

Доступні ціни

#

Гарантія

Даємо гарантію

#

Участь у виставках

Переймаємо тільки кращий досвід

Нагороди та СМІ

Переваги алюмінієвих дверей в під'їзд, які пропонує компанія.

  • - міцністю
  • - тривалим терміном експлуатації
  • - відмінними теплозвукоізоляційними характеристиками
  • - екологічністю
  • - стійкістю до впливу навколишнього середовища
  • - респектабельністю.

Ми постійно моніторимо нашу електронну скриньку для того, щоб замовники легко могли вибрати товар, форму оплати та оформити заявку. Настійно рекомендуємо звернути увагу на асортимент і підібрати необхідну модель.

Ми зможемо здійснити найбільш суперечливі й відважні фантазії.

По-перше, попри на порівняно невелику вагу вони здатні витримувати серйозні навантаження, легко піддаються обробці. По-друге, мають естетичний вигляд.

Сьогодні, коли зусилля багатьох мешканців спрямовані на енергоощадження та утеплення будинків, встановлення таких дверей - це дійсний крок енергоефективних заходів з модернізації всього будинку. І ще один момент - алюміній єдиний матеріал, який не підвладний горіння. Маючи відмінні показники енергоощадження та звукоізоляції, вони призначені саме для встановлення між опалювальним приміщенням та вулицею.

Компанія Talisman Aluminium пропонує широкий вибір та високу якість під'їзних дверей. Ми стежимо за останніми тенденціями в галузі енергоощадження та впроваджуємо їх на практиці. Ціна залежить від типу двері, її розміру та інших факторів.

Якщо ви прийняли рішення купити алюмінієві двері для багатоповерхової будівлі, й у вас виникли питання, наш консультант дасть повну інформацію та допоможе зробити вибір.