• Бровари, вул.Броварської сотні(Чкалова), 3
  • (50) 766 07 77
  • (50) 443 29 57

Холодні міжкімнатні двері з алюмінію

Ми завжди до дрібниць продумуємо інтер'єр будинку або офісу, дизайн шпалер або підбираємо меблі. Але чомусь мало акцентуємо на пропускних конструкціях, таких, як міжкімнатні двері. Вони повинні бути міцні, надійні, стійкі до бактерій і бруду. У сучасному стилі вони перестали виконувати тільки функцію - відділення кімнатного простору. З їх допомогою можна створити цілісність та гармонію сучасного інтер'єру. Алюмінієві холодні міжкімнатні двері - прекрасне рішення.

Чому нас обирають

Переваги, характерні для всієї лінійки наших алюмінієвих дверей

#

Якість

Перевірена якість

#

Досвід

16 рокуів досвіду

#

Команда

Найкраща команда

#

Ціна

Доступні ціни

#

Гарантія

Даємо гарантію

#

Участь у виставках

Переймаємо тільки кращий досвід

Нагороди та СМІ

Перевага алюмінієвих дверей

Алюмінієві двері прекрасна альтернатива звичайним дверям. Строк використання понад 60 років. Не містять шкідливих смол, клею та лаку. Двері не бояться води, і при 100% вологості зберігають свої геометричні форми.

Характеристика

Популярність алюмінієвих дверей пояснюється структурою самого матеріалу. Внаслідок високих технологій виготовлення, гарантія експлуатації складає понад 50 років, при цьому вони не втрачаючають свого зовнішнього вигляду та характеристик. Алюмінію характерні теплозвукоізоляційні властивості. Дуже легкий та міцний. Ну й вишенька на торті - алюміній природний матеріал й в плані екологічності абсолютно нешкідливий.

На відміну від теплих дверей, холодні алюмінієві двері являють собою більш просту конструкцію. Профіль таких конструкцій має прямокутний перетин, без термомосту. Застосовуються для перегородок, вхідних тамбурів й приміщень, які не потребують термоізоляції та, до яких не пред'являються вимоги по енергоощадження.

Різновид

Холодні алюмінієві двері представлені в різних варіаціях, адже прогрес не стоїть на місці й не зупинився тільки на розкривних дверей:

1. Распашні одностулкові.

2. Распашні двостулкові.

Распашні двері ми всі прекрасно знаємо. Вони являють собою саму звичайну та поширену конструкцію "на себе" або "від себе". Це традиційне рішення облаштування входів та виходів у приміщеннях. Для її установки потрібно простір. Їх основне обмеження - менше можливості облаштувати невелике приміщення.

3. Маятникові.

Призначені для зонування приміщення з великою прохідністю. Маятникові двері отримали так свою назву, через те, що вони відкриваються по ходу руху. Куди йдемо, туди й відкриваються. За своєю функціональністю маятникові двері виконують роль ширми, тобто не виконує звукоізоляційних та теплоізоляційних властивостей. Вони мають досить гарний зовнішній вигляд.

4. Розсувні.

При відсутності простору класною альтернативою можуть бути розсувні двері з рейкою, яка кріпиться до стелі або підлозі. Основною перевагою - більше можливостей використання простору та облаштування невеликих приміщень. Вони дуже функціональні.

Алюмінієві двері з холодного профілю найвдаліше рішення.

Холодні алюмінієві двері з профілях- Talisman (Україна) давно відомі на ринку України, як еталон якості та престижу в сучасному інтер'єрі.